Prenumeruoti naujienlaiškį

2015-03-20
Savyje netelpantys kūrėjai laukiami NOA Pitchinge
Balandžio 19 d., sekmadienį, 18 val. Menų spaustuvės Kišeninėje salėje susirinks nepriklausomi meno kūrėjai bei kūrybinės grupės, norinčios realizuoti originalius šiuolaikinės operos, muzikos teatro ar tarpdisciplininio meno projektus. Kūrybinėmis idėjomis trykštantiems menininkams bus sudarytos sąlygos pristatyti savo sumanymus ne tik bendraminčiams, bet ir potencialiems partneriams, prodiuseriams ar konsultantams, kurie imsis patikusių idėjų plėtojimo bei įgyvendinimo.

Pitchingas - tai versle ir kino industrijoje plačiai naudojama naujų nepriklausomų projektų koncepcijų pristatymų forma. Pagrindinės „Operomanijos" veiklos kriptys - drąsūs meniniai eksperimentai ir kūrybinės paieškos, inicijuojančios naujų kūrybinių tandemų atsiradimą arba skatinančios sėkmingų meno projektų gimimą. Tad minėtas versle naudojamas Pitchingo modelis gali tikti ir scenos menų rinkai, siekiant praplėsti kūrėjų kontaktų ratą, paskatinti nedrįstančius, ieškančius, bet nerandančius, ateiti ir pristatyti savo, kad ir beprotiškiausias, idėjas", - teigia NOA festivalio organizatorė, „Operomanijos" prodiuserė Ana Ablamonova.

Norintys dalyvauti NOA festivalio Pitchinge kviečiami iki kovo 27 d. užpildyti dalyvio anketą. Atrinktiems kūrybinių koncepcijų autoriams bus teikiamos konsultacijos, o pristatymo metu suteikta galimybė pasinaudoti multimedijos įranga, Menų spaustuvės Kišeninės salės plotu ir šioje erdvėje esančia aparatūra. Kiekvienas dalyvis turės penkias minutes koncepcijos pristatymui ir dvi minutes „klausimų-atsakymų" maratonui, kurį moderuos teatrologė Vlada Kalpokaitė ir muzikologė Veronika Janatjeva.

Stebėti penkias minutes truksiančių idėjų pristatymų kviečiami įvairūs meno kūrėjai, ekspertai, meno organizacijų bei festivalių atstovai, „Operomanijos" bendruomenės nariai.


[Atgal]

VIDEO